Thomas Henry Tonic – vás pokaždé dokonale osvěží. Typická hořkost kterou najdeme v Thomas Henry Toniku je nejdůležitější prvek pro tu extra svěží chuť. TH Tonik je intensivni a vyspělí v chuti díky extraktu z kůry chinovníku.
Thomas Henry Elderflower Tonic. – už po staletí se ví že bezinky mají lékařské účinky. Thomas Henry Elderflower Tonic je dokonalý společník s Vodkou nebo Ginem. Lehce navoněný bezinkovým květem vytváří tento napoj unikátní mixologickou pomůcku.
Thomas Henry Bitter Lemon – je unikátní zážitek pro vaše chuťové pohárky. Chinin, který se získává z chinovníku, je nedílnou součástí Thomas Henry Bitter Lemon.
Thomas Henry Ginger Ale – si zakládá na intensivní a hluboké chuti jen těch nejlepších ingrediencích. Díky své vyvážené chuti se Thomas Henry Ginger Ale ideálně hodí do long drinku ale i pro kreativní a náročnou klientelu.
- Objem láhve: 0,2 l
- Obsah alkoholu: 0 %
- Výška láhve: 16 cm
- Šířka láhve: 6 cm
zpět na „about S&B GastroTeam“